Wuhan Newradar Özel Gaz Co, Ltd

Güvenilir Özel Gaz ve Ekipmanlarınız
One-Stop Tedarikçi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Gazlar

Yanıcı Renksiz Endüstriyel Gazlar Susuz Sıvı Amonyak NH3

Sertifika
iyi kalite Nadir Gazlar satış için
iyi kalite Nadir Gazlar satış için
İyi ürün, Harika iletişim, Sara harikaydı ve yardımseverdi!

—— Hindistan'dan işaretle

Çok yararlı tavsiyeleri ve bir kerede iyi bir hammadde kaynağı olmamı sağlayın ~

—— Almanya'dan James

Verimli iletişim, kargoyu güvenli bir şekilde alır

—— Rusya'dan Nico

Büyük

—— Amerika'dan Dannel

Ben sohbet şimdi

Yanıcı Renksiz Endüstriyel Gazlar Susuz Sıvı Amonyak NH3

Çin Yanıcı Renksiz Endüstriyel Gazlar Susuz Sıvı Amonyak NH3 Tedarikçi
Yanıcı Renksiz Endüstriyel Gazlar Susuz Sıvı Amonyak NH3 Tedarikçi Yanıcı Renksiz Endüstriyel Gazlar Susuz Sıvı Amonyak NH3 Tedarikçi Yanıcı Renksiz Endüstriyel Gazlar Susuz Sıvı Amonyak NH3 Tedarikçi

Büyük resim :  Yanıcı Renksiz Endüstriyel Gazlar Susuz Sıvı Amonyak NH3

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newradar
Sertifika: ISO/DOT/GB
Model numarası: N/A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 2PCS
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 40L-926L silindirde paketlenmiş veya taleplere göre paketlenmiştir.
Teslim süresi: 35 ödemenizi aldıktan sonra işgünü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Saflık: % 99,9 -99,999% CAS No: 7664-41-7
Ürün adı: Sıvı Amonyak EINECS No.: 231-635-3
Patlayıcı limitleri: % 15% 28 Parlama noktası: Yanıcı gaz
Görünüm: Renksiz gaz Koku: Güçlü keskin koku

Yanıcı Renksiz Endüstriyel Gazlar Susuz Sıvı Amonyak NH3

Amonyak MSDS.output.pdf
Açıklama:

Sıvı amonyak en çok bilinen ve en çok incelenen sulu olmayan iyonize edici çözücüdür. En göze çarpan özelliği, alkali metalleri çözünmüş elektronları içeren yüksek derecede renkli, elektriksel olarak iletken çözeltiler oluşturmak için çözme kabiliyetidir . Bu olağanüstü çözümlerin dışında, sıvı amonyaktaki kimyanın çoğu, sulu çözeltilerdeki ilgili reaksiyonlarla benzer şekilde sınıflandırılabilir. NH3'ün su özelliklerine sahip fiziksel özelliklerinin karşılaştırması NH3'ün daha düşük erime noktasına, kaynama noktasına, yoğunluğa, viskoziteye , dielektrik sabitine ve elektriksel iletkenliğe sahip olduğu ; Bu, en azından kısmen NH3'teki daha zayıf hidrojen bağlanmasından kaynaklanır ve bu bağlanma, çapraz bağlı ağlar oluşturamadığından, her bir NH3 molekülünün, her bir H2O molekülü için iki ile karşılaştırıldığında, sadece bir tek elektron çifti vardır .

Amonyak solüsyonlarının toksisitesi, insanlarda ve diğer memelilerde, kan dolaşımında birikmesini önlemek için spesifik bir mekanizma olduğu için genellikle problemlere neden olmaz. Amonyak, karbamoil fosfat sentetaz enzimi tarafından karbamoil fosfata dönüştürülür ve daha sonra ya amino asitlere dahil edilmek veya idrarla atılmak üzere üre döngüsüne girer. Balıklar ve amfibiler bu mekanizmadan yoksundurlar, çünkü genellikle amonyakları vücutlarından direkt olarak atmak suretiyle ortadan kaldırırlar. Amonyak seyreltik konsantrasyonlarda bile suda yaşayan hayvanlar için oldukça zehirlidir ve bu nedenle çevre için tehlikeli olarak sınıflandırılır.

Amerika Birleşik Devletleri'nde amonyak yanıcı olmayan bir gaz olarak düzenlenmiş olmasına rağmen, hala solunduğunda toksik olan ve 13,248 L'den daha büyük miktarlarda taşındığında tehlikeli bir güvenlik iznine ihtiyaç duyan bir malzemenin tanımını karşılıyor.

Amonyak su ile karışabilir. Sulu bir çözelti içinde, kaynatılarak dışarı atılabilir. Amonyakın sulu çözeltisi baziktir. Sudaki maksimum amonyak konsantrasyonu (doymuş bir çözelti) 0.880 g / cm3 yoğunluğa sahiptir ve genellikle '.880 amonyak' olarak bilinir. Amonyak,% 15-25 havaya kadar havaya karışan dar hava ve hava karışımları haricinde, kolayca yanmaz veya yanmayı sürdürmez.

Özellikler:

1. Fiziksel özellikler

Emtia

Sıvı Amonyak

Moleküler formül NH3
CAS Numarası.

7664-41-7

BM No.

UN1005

Transort için tehlikeli sınıf 2.3


2 . Tipik teknik veriler (COA)

Yüksek sınıf Birinci sınıf
NH3% ≥ 99.9 99.9
Kalan% ≤ 0.2 0.16
% H2O ≤ 0.1 0.07
Yağ mg / kg ≤ 5 1.6
Fe mg / kg ≤ 1 0.7


3. Paket

Silindir boyutu Dolum Ağırlığı (kg)

Vana türü

100ltr 50 QF-11
400ltr 200 QF-11
800ltr 400 QF-11
926ltr 500 QF-11


Uygulamalar:

Gübre Küresel olarak, yaklaşık% 88 oranında amonyak gübreler olarak kullanılmaktadır
ya tuzları, çözümleri ya da susuz olarak. Toprağa uygulandığında, mısır ve buğday gibi mahsullerin artan verimini sağlar.
Azotlu bileşiklere öncü Amonyak, doğrudan veya dolaylı olarak nitrojen içeren bileşiklerin çoğuna öncülük eder.
temizleyici Evsel amonyak, birçok yüzey için genel amaçlı bir temizleyici olarak kullanılan suda bir NH3 çözeltisidir.
fermantasyon % 16 ila% 25 arasında değişen amonyak çözeltileri, fermantasyon endüstrisinde mikroorganizmalar için bir azot kaynağı olarak kullanılır ve fermantasyon sırasında pH'ı ayarlar.
Gıda ürünleri için antimikrobiyal madde Susuz amonyak şu anda etin mikrobiyal kontaminasyonunu azaltmak veya ortadan kaldırmak için ticari olarak kullanılmaktadır.
Soğutma

Amonyak buharlaşma özellikleri nedeniyle, yararlı bir soğutucudır. Kloroflorokarbonların (Freons) yaygınlaşmasından önce yaygın olarak kullanılmıştır. Susuz amonyak, yüksek enerjiden dolayı endüstriyel soğutma uygulamalarında ve hokey pistlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
verimlilik ve düşük maliyet

Gaz emisyonlarının iyileştirilmesi için

Amonyak, fosil yakıtların yakılmasından SO2'nin temizlenmesi için kullanılır ve elde edilen ürün, gübre olarak kullanılmak üzere amonyum sülfata dönüştürülür.
8. Bir yakıt olarak - Sıvı amonyağın ham enerji yoğunluğu, dizel motorun yaklaşık üçte biri olan 11.5 MJ / L'dir.

Uyarıcı olarak Amonyak, kokulu tuzlarla açığa çıkan buhar olarak, solunum uyarıcısı olarak önemli bir kullanım alanı bulmuştur. Amonyak yaygın bir Huş azaltma yoluyla metamfetamin yasadışı üretiminde kullanılır
Tekstil Sıvı amonyak, pamuk malzemelerinin arıtılması için alkali kullanarak merserizasyon gibi özellikler kazandırmak için kullanılır. Özellikle yünün ön yıkanmasında kullanılır.
Kaldırma gazı Standart sıcaklık ve basınçta amonyak atmosferden daha az yoğunlaşır ve hidrojen veya helyumun kaldırma gücünün yaklaşık% 60'ına sahiptir. Amonyak bazen hava balonlarını bir kaldırma gazı olarak doldurmak için kullanılmıştır.
Ağaç Ammonia Arts & Crafts ve Mission tarzı mobilyalarda çeyrek ton beyaz meşeyi koyulaştırmak için kullanılmıştır. Amonyak dumanı odun içindeki doğal tanenler ile reaksiyona girerek renk değiştirmesine sebep olur.


İletişim bilgileri
Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd

İlgili kişi: vicky Liu

Tel: +8613667126861

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)