Wuhan Newradar Özel Gaz Co, Ltd

Güvenilir Özel Gaz ve Ekipmanlarınız
One-Stop Tedarikçi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd

Sertifikalar
iyi kalite Nadir Gazlar satış için
iyi kalite Nadir Gazlar satış için
Müşteri yorumları
İyi ürün, Harika iletişim, Sara harikaydı ve yardımseverdi!

—— Hindistan'dan işaretle

Çok yararlı tavsiyeleri ve bir kerede iyi bir hammadde kaynağı olmamı sağlayın ~

—— Almanya'dan James

Verimli iletişim, kargoyu güvenli bir şekilde alır

—— Rusya'dan Nico

Büyük

—— Amerika'dan Dannel

Ben sohbet şimdi

Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd
Ön resepsiyon Ofis Ortamı Toplantı Salonu Fabrikamız bizim depo analiz odası analiz ekipmanları Ekibimiz

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Newradar
No. Çalışanları : 30~50
Yıllık satış : 10 Million -50 Million
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%
Wuhan Newradar Özel Gaz Şirketi Limited Gaz sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi olan yurtdışından profesyonellerin yardımıyla kurulmuştur . Yüksek kaliteli, ileri teknoloji hizmetleri ve Amerika'dan kalite yönetimi felsefesi ile gaz ürünlerini tanıttılar .

Wuhan'da açılmıştır ve elektronik gaz, yüksek saflıkta gaz ve özel gaz türlerinin ve çelik silindir, valf ve basınç regülatörlerinin imalatında uzmanlaşmıştır.

Yüksek saflıkta gaz için, biz uzun vadeli hidrojen klorür gazı, helyum gazı, kripton gazı, neon gazı, ksenon gazı, amonyak gazı, flor gazı, Octaflorocyclobutane gazı, sülfür heksaflorid gazı, triflorometan gazı, metan, karbon monoksit gazı tedarikçisi, saf silan gazı ve silan gazı karışımı.

Çeşitli spesifik saflıklara sahip gaz ürünlerinin tam spektrumunu sağlayabiliriz: Atmosferik Gazlar: Argon, Azot, Oksijen, Nadir Gazlar: Neon, Kripton, Ksenon, Helyum, Hidrojen. Özel Uygulama için Karışım ve Karışım: Tıbbi Gazlar, Yarıiletken Gazlar, Özel Gazlar .

Deneyimli ve profesyonel bir ekiple, ürünlerimizi başta Kuzey Amerika, Güney Amerika, Doğu Avrupa, Batı Avrupa, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ve ülkesine ihraç ettik. Ürünlerimiz müşterilerimiz arasında büyük popülerlik kazanmaktadır.

Wuhan Newradar Özel Gaz Co Ltd, 10 yılı aşkın süredir sürekli gelişim ve çabalar yoluyla stratejik bir arz planı oluşturdu ve aktif olarak gelişen sektörlerde araştırdı. “Müşteri ihtiyaçlarına odaklanma ve hızlı hizmet sunma” hizmet anlayışı ile iç yönetimi sürekli iyileştirir, müşteri hizmet sürecini optimize eder, müşteri hizmetlerinin modelini yeniler ve müşteri hizmet kalitesini artırırız. Gaz endüstrisindeki en büyük ithalat ve ihracat şirketlerinden biri olmak için şirketin hızlı gelişimine çabalıyoruz .

İletişim bilgileri
Wuhan Newradar Special Gas Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Vicky Liu

Tel: 86-27-82653381-88189676

Faks: 86-27-82629459

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)